Części do CITROËN

Katalog Citroën

Citroën w zasadzie od początku swojego istnienia uchodzi za pioniera w dziedzinie komfortu. Pojazdy tej marki w tym aspekcie są innowacyjne. Właśnie ta cecha wyróżnia wszystkie modele tej marki od czasu, gdy z linii montażowych wyjechał pierwszy Citroën.

Wspomniany komfort przejawia się przede wszystkim w niezwykle miękkich i wygodnych fotelach, które dopasowują się do wagi i sylwetki kierowcy oraz pasażerów. Znaleźć je można praktycznie w każdym modelu. Ponadto fotele jednocześnie obejmują i podtrzymują ciało w pozycji dostosowanej indywidualnie do każdego użytkownika.

Inną niezwykle mocną stroną są części zastosowane w samochodach Citroëna. Oryginalnie producent implementuje wytrzymałe systemy zawieszenia, które pochłaniają wstrząsy i redukują negatywne odczucia z jazdy po nierównościach.

Komfort, wygoda i niezawodne części Citroën

Głównym założeniem marki jest poszukiwanie współczesnych wymiarów wygody w pojazdach. Citroën skupia się w tym zakresie na 4 głównych aspektach:

●     komfort przestrzenny – implementacja udogodnień dla osób przebywających we wnętrzu samochodu. W Citroënie są to części, takie funkcjonalne schowki, oryginalne rozmieszczenie elementów, a przede wszystkim zapewnienie jak największej przestrzeni,

●     komfort funkcjonalny – zwiększenie wygody prowadzenia pojazdu, dzięki modyfikacjom w obsłudze systemów wspomagających np. kierowcę w czasie jazdy oraz parkowania, a także zastosowania przez Citroëna niezawodnych części, komponentów, a także zamienników,

●     komfortu jazdy – czyli ograniczenie zakłóceń zewnętrznych, redukowanie nierówności terenu. Celem producenta jest zapewnienie jak największego komfortu oraz ciszy w kabinie pojazdu,

●     komfort skupienia – podróż musi być jak najbardziej komfortowe dla kierowcy i pasażerów. W tym celu niektóre z samochodów posiadają oddzielne tryby sygnalizacji i oświetlenia wewnętrznego, dostosowanego do pory dnia. Przykładowo, jest to automatyczna zmiana podświetlenia deski rozdzielczej na łagodniejsze kolory w czasie jazdy nocnej.

Citroën to synonim komfortu dostępny dla każdego

Citroën od zawsze skupiał się na zawieszeniu i siedzeniach. Są to bowiem elementy niezbędne w celu optymalizacji komfortu toczenia. Firma zaprezentowała już wiele nowatorskich rozwiązań.

Obecna ergonomia, jakość prowadzenia, uniwersalność i niezawodność poszczególnych części sprawia, że pojazdy z katalogu Citroëna to doskonałe samochody na lata. Sposób prowadzenia pojazdów jest wręcz niepowtarzalny dla tej marki. Citroën od niemal wieku konsekwentnie ustanawia nowe standardy w dziedzinie komfortu.

Technologia charakterystyczna dla Citroëna

Marka jako pierwsza wprowadziła opatentowane obecnie zawieszenia hydropneumatyczne Citroëna. Ponadto każdy samochód posiada ergonomiczne części i elementy sterowania wokół miejsca kierowcy. Wszystkie pojazdy posiadają wspomniane zaawansowane konstrukcje siedzeń. Oprócz tego profil aut powoduje obniżanie oporu powietrza przekładające się na lepsze wyciszenie kabiny. Dzięki wprowadzaniu nowych, rewolucyjnych rozwiązań Citroëna nadal jest liderem w zakresie oryginalnych konstrukcji oraz użycie wykorzystywania nowoczesnych materiałów. Zdecydowanie są to pojazdy polecane w każdym przedziale cenowym.