🔥 -5% na części układu zawieszenia! Kod: WAHACZE5

Części zamienne do VW PASSAT

add-car

Wybierz auto

Popularne Kategorie

Podkategorie

Baza wiedzy

VW Passat

Volkswagen Passat to produkowany już od roku 1973 samochód segmentu D. W klasie średniej bez żadnych zawahań można umieścić model jakim jest Passat. Części wykorzystane w produkcji każdego poszczególnego pojazdu to klasa sama w sobie. Volkswagena uznaje się za jednego z lepszych producentów pod kątem niezawodności. W zasadzie nie tylko ze względu na doskonałe części samochodowe. Passat to po prostu jeden z najchętniej kupowanych modeli niemieckiej marki w historii. Do tej pory sprzedano ponad 20 milionów egzemplarzy na całym świecie. Cztery razy znalazł się w plebiscytach na Europejski Samochód Roku. Ósma generacja modelu obecna jest na rynku od roku 2014.

Części Passat B5 do B6

Jako niepowtarzalną zaletę tego Volkswagena często wymienia się przestronne wnętrze, w którym znajduje się sporo miejsca. Oznacza to maksymalny komfort nie tylko dla pasażerów siedzących z tyłu, ale także przede wszystkim dla kierowcy. W przypadku samochodów, które kosztują grubo około 100 tys. zł, nie zawsze jest to regułą. Innym atutem są części samochodowe VW Passat. Kierowcy, którzy są jego posiadaczami wskazują na jego niesamowitą ekonomię eksploatacji, ergonomię i niezapomniane wrażenia pod kątem wygody prowadzenia. Z pewnością wyposażenie wnętrza, przestrzeń i części wykorzystane w modelach od B2 do B6 czynią Passata prawdziwy skarbem dla entuzjastów niemieckich samochodów.

Części Passat B6

Model Volkswagena dostępny jest praktycznie na całym świecie i w zależności od regionu znany jest pod innymi nazwami. Poszczególne wersje mają inne nazwy, jeśli chodzi o Passata i mogą się różnić nie tylko nazwą, ale także częściami od B4 do B6 w kontekście roczników, a także platformą, na której są produkowane. Przykładowo w USA i w Chinach jest on produkowany na platformie Volkswagen Group B. W Europie jednak wytwarzana jest na platforma Volkswagen Group MQB.

Części - Passat B4

Czy warto zainteresować się tym samochodem? Zdecydowanie tak. Nie zawsze posiada on tak dobrą opinię. Jednak występuje to odnośnie kilku bardziej wadliwych wersji na rynku. Dotyczy to także tego, o którym rynku mówimy, gdyż tak jak wspomniano powyżej Volkswagen z rynku zachodniego, wschodniego i europejskiego produkowany jest na zupełnie innej platformie.